Ekipa Gazi Husrev-begove medrese osvojila drugo ekipno mjesto na takmičenju iz engleskog jezika učenika medresa IZ u BiH

U ponedjeljak, 27. marta, 2017. godine, u Elči Ibrahim-pašinoj medresi u Travniku, održano je takmičenje iz engleskog jezika učenika medresa Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini.

Gazi Husrev-begovu medresu predstavljali su učenici: Alija Hercegovac, Hilmi Sherbi, Fatima Ćoraj i Hadžera Išerić pod mentorstvom Merime Erkočević, profesorice engleskog jezika.

Od sedam medresa koje su učestvovale na takmičenju ekipa Gazi Husrev-begove medrese osvojila je drugo ekipno mjesto.

Zahvaljujemo se Upravi za obrazovanje i nauku Rijaseta Islamske zajednice za organizaciju takmičenja i domaćinu Elči Ibrahim-pašinoj medresi na gostoprimstvu.

Čestitamo našim takmičarima na osvojenom drugom mjestu i svim učesnicima na postignutim rezultatima.