Vijesti i aktuelnosti

Promocija Gazi Husrev-begove medrese u Konjicu

U srijedu, 29. marta 2017. godine, održana je promocija Gazi Husrev-begove medrese u „Prvoj osnovnoj školi Konjic“ u Konjicu. Našu školu su predstavljali profesor Almin Mahmutović i učenici: Merima Mujala, Kerim Nuhanović, Riad Subašić i Zejd Arnaut.

Promociji su prisustvovali učenici završnih razreda ove škole. Naši promotori su učenicima govorili o historijatu Medrese, odgojno-obrazovnom radu, nastavnim i vannastavnim aktivnostima, uspjesima koje naši učenici ostvaruju i mogućnostima koje im se otvaraju nakon njenog završetka.

Zahvaljujemo se direktoru „Prve osnovne škole Konjic“ Omeru Koziću, nastavniku vjeronauke Armiru Hodžiću, na izuzetnom gostoprimstvu, iskazanom tokom naše posjete ovoj školi.