Vijesti i aktuelnosti

Podijeljene nagrade maturantima za postignute rezultate u učenju, vladanju i vannastavnim aktivnostima u školskoj 2016/2017. godini

U ponedjeljak, 15. maja 2017. godine, u amfiteatru naše škole, razrednici ovogodišnjih maturanata uručili su nagrade svojim učenicima koji su u četvrtom razredu ove školske godine ostvarili odličan uspjeh i primjerno vladanje (49 učenika i učenica).

Pored nagrada za odličan uspjeh i primjerno vladanje nagrađeni su učenici koji su četvrti razred završili bez ijednog izostanka, te učenici koji su postigli zapažene rezultate u vannastavnim aktivnostima i takmičenjima.

Prisutnim maturantima i razrednicima obratio se direktor naše škole hfz. mr. Mensur Malkić čestitajući im na uspješno završenom četvrtom razredu, a posebno učenicima koji su postigli odličan uspjeh i primjerno vladanje.

Svim maturantima zaželio je uspješno polaganje mature i nastavak obrazovanja.