Promocija JU Gazi Husrev-begove medrese u četiri osnovne škole u Zavidovićima

U srijedu, 09. maja 2018. godine, upriličena je posjeta i promocija JU Gazi Husrev-begove medrese u četiri osnovne škole u Zavidovićima: O.Š. “Hajderovići”, O.Š. “Kovači”, JU Druga osnovna škola i JU Prva osnovna škola.

Učešće u promociji JU Gazi Husrev-begove medrese imale su Horozović Meliha, Mustafić Maida i Mehić Ismihana, a one su bile u pratnji Maide Vuković, prof.

U ulozi domaćina bili su Izet-ef. Čamdžić, glavni imam Medžlisa Islamske zajednice Zavidovići i Elvir Mehić, sekretar Medžlisa.

Zahvaljujemo se glavnom imamu i sekretaru Medžlisa Islamske zajednice Zavidovići, kao i Midhatu Mujanoviću, direktoru O.Š. “Hajderovići”, Vahidu Šibonjiću, direktoru O.Š. “Kovači”,  Nedžadu Muminoviću, direktoru JU Prve osnovne škole i Amiru Kadriću, direktoru JU Druge osnovne škole, te nastavnom osoblju navedenih osnovnih škola na izuzetnom gostoprimstvu i besprijekornoj saradnji.