Prijem za takmičare koji su učestvovali i ostvarili zapažene rezultate na ovogodišnjem Trećem regionalnom takmičenju u hifzu Kur'an-i kerima u Sarajevu

U ponedjeljak, 05. novembra 2018. godine, direktor Gazi Husrev-begove medrese hfz. mr. Mensur Malkić upriličio je prijem za učenike Gazi Husrev-begove medrese koji su učestvovali i ostvarili zapažene rezultate na ovogodišnjem Trećem regionalnom takmičenju u hifzu Kur'an-i kerima koje se održavalo od 02. do 04. novembra 2018. godine u Gazi Husrev-begovoj biblioteci Sarajevu.

Direktor je iskoristio priliku da čestita i uruči nagrade našim učenicima koji su na ovom takmičenju osvojili:

1. Dženisa Pleh osvojila prvo mjesto u kategoriji 10 džuzova,
  2. Bilal Kovačević osvojio drugo mjesto u kategoriji tilaweta.

Prijemu su prisustvovali i profesori kiraeta hfz. Mensud Đulović i hfz. Omer Zulić.