Zahvalnice učenicima i profesorima Medrese za učešće u radionicama manifestacije “Mladi ljiljani”

U četvrtak, 28. 2. 2019. godine, u Multimedijalnom centru Kovači Muzeja Alija Izetbegović a u povodu obilježavanja Dana nezavisnosti BiH, održana je Manifestacija Mladi ljiljani na kojoj su dodijeljene zahvalnice učenicima i profesorima koji su učestvovali u interaktivnim radionicama te uručene nagrade za najbolje literarne radove. Ove godine je nagrađeno 90 učenika iz 54 škole iz svih kantona Federacije BiH, koji su učestovali u interaktivnim programima Muzeja Alija Izetbegović.

Zahvalnice za učešće u radionicama uručene su i učenicama Gazi Husrev-begove medrese, Esmi Petrovac iz IIIc i Merjem Krlić iz IIc razreda te profesorici historije Selmi Ćerimagić koja je bila voditelj ovih aktivnosti.

Učenici Amini Šehović, IVc, uručena je nagrada za osvojeno drugo mjesto na literarnom konkursu za najbolji rad.

Zahvalnica je dodijeljena i direktoru Medrese, hfz. mr. Mensuru Malkiću.

Voditelji aktivnosti: Maida Ćerimović i Selma Ćerimagić