Prijem za takmičare koji su učestvovali i ostvarili zapažene rezultate na ovogodišnjem Takmičenju učača Kur'an-i kerima u organizaciji Uprave za vjerske poslove Rijaseta

U utorak, 08. oktobra 2019. godine, direktor Gazi Husrev-begove medrese hfz. dr. Mensur Malkić upriličio je prijem za učenike Gazi Husrev-begove medrese koji su učestvovali i ostvarili zapažene rezultate na ovogodišnjem 14. Takmičenju učača Kur'an-i kerima u organizaciji Uprave za vjerske poslove Rijaseta koje je održano u prostorijama Studentskog centra Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini.

Direktor je iskoristio priliku da čestita i uruči nagrade našim učenicima: Muhamedu Vehabu za osvojeno prvo mjesto u kategoriji Tilawet i Bilalu Hamidoviću za osvojeno treće mjesto u kategoriji 10 džuzeva.

Ovim je nastavljena tradicija nizanja uspjeha koje učenici Gazi Husrev-begove medrese postižu na takmičenjima učača Kur'an-i kerima.