Ministrica Naida Muminović-Hota posjetila Gazi Husrev-begovu medresu

U srijedu, 01. septembra 2021. godine, Gazi Husrev-begovu medresu posjetila je ministrica Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo Naida Muminović-Hota sa pomoćnicom ministrice Lamijom Husić i stručnim saradnikom za informatizaciju gospodinom Burimom Adžanelom.

Ministrica Naida Muminović-Hota posjetila Gazi Husrev-begovu medresu

Primio ih je direktor Gazi Husrev-begove medrese doc. dr. hfz. Mensur Malkić sa saradnicima: pomoćnikom direktora za nastavu Halimom Husićem, pomoćnikom direktora za internat Dževadom Plehom i pedagogom, Sabahetom Ahmetagić.

Ministrica Naida Muminović-Hota posjetila Gazi Husrev-begovu medresu

Bila je ovo prva zvanična posjeta ministrice Hota-Muminović Gazi Husrev-begovoj medresi upriličena povodom početka nove školske godine. U društvu domaćina, ministrica Hota-Muminović sa saradnicima je obišla dva odjeljenja učenika i učenica i poželila im uspješan početak školske godine.