Hor Gazi Husrev-begove medrese na zatvaranju manifestacije „Dani o Allahovom Poslaniku – Selam, ya Resulallah“

Tradicionalnom Večeri ilahija i kasida u Multimedijalnom centru na Kovačima završena je kulturno-vjerska manifestacija “Dani o Allahovom Poslaniku Selam, ya Resulallah 2021.” u organizaciji Medžlisa Islamske zajednice Sarajevo.

Učenice i učenici, članovi Hora Gazi Husrev-begove medrese, predvođeni profesorom hfz. Nedžadom Ćemanom, učestvovali su u programu sa ilahijom: Ya imame-r-rusli.