Prijem za najuspješnije takmičara

U četvrtak, 19. januara 2023. godine upriličena je  prigodna dodjela nagrada i priznanja za najuspješnije učenike srednjih škola sa područja Muftijstva sarajevskog na takmičenju iz izložbenog projekta „Pod nebom vedre vjere – Islam i Evropa u iskustvu Bosne”.

Prijem za najuspješnije takmičara

Dodjeli nagrada i priznanja prisustvali su učenici srednjih škola koji su učestvovali u takmičenju uz podršku vjeroučitelja, predmeta Islamska vjeronauka,i učenici medresa i gimnazija Islamske zajednice u BiH sa područja Muftijstva sarajevskog (učenici Gazi Husrev-begove medrese, Medrese “Osman-ef. Redžović” i Prve bošnjačke gimnazije, te direktori ovih obrazovnih ustanova i mentori takmičara). Podsjećamo da su nagrađeni učenici iz Gazi Husrev-begove medrese: Ahmed Čengić, Amina Kusur, Esma Kadrić i Dženana Jašić.