Posjeta učenica i učenika Gazi Husrev-begove medrese 3. Međunarodnom sajmu halal-industrije – Sarajevo Halal Fair 2023

U četvrtak, 18. maja 2023. godine 70 učenica i učenika Gazi Husrev- begove medrese je u pratnji profesora Muške Memišević i Dževada Heće, pedagoga Maide Vuković-Džakmić i odgajateljica hfz. Lejle Fulurija  i Šehrizade Durović posjetilo 3. Međunarodni sajam halal-industrije – Sarajevo Halal Fair 2023, koji je danas otvoren u hotelu Hills u organizaciji Bosna Bank International d.d. Sarajevo i Agencije za certificiranje halal kvalitete Islamske zajednice u BiH u saradnji sa partnerima.

Ovogodišnje izdanje sajma će trajati tri dana i donosi bogat program uz prisustvo svjetskih stručnjaka iz oblasti halal-industrije.

Službeno otvaranje događaja održano je uz prisustvo istaknutih gostiju, sudionika, poslovnih lidera, stručnjaka i predstavnika halal industrije.