Učenici Gazi Husrev-begove medrese u posjeti Internacionalnom Univerzitetu Burch

U subotu, 15.12.2012. godine, učenici koji pohađaju izbornu nastavu iz predmeta biologija, hemija, bosanski i engleski jezik u pratnji profesora Dževada Heće, Muške Memišević i Seide Mustafić posjetili su Internacionalni Univerzitet Burch.

Dobrodošlicu učenicima i profesorima poželio je gospodin Kemal Balihodžić i upozano ih sa osnovnim podacima o Univerzitetu.

Internacionalni Univerzitet Burch pruža svojim studentima visoko obrazovanje iz oblasti ekonomije, edukacije, inžinjeringa i informacijskih tehnologija.

Učenici su tokom posjete obišli zgradu Univerziteta i studentske domove. Posebnu dobrodošlicu su im izrazili svršenici Gazi Husrev-begove medrese Haris Magrdžija, Mediha Selimović i Samra Pivić, sada studenti na Internacionalnom Univerzitetu Burch.

Učenici i profesori se zahvaljuju osoblju Univerziteta na lijepom prijemu.