Polaznici izborne grupe “Akaid-Fikh” u posjeti preduzeću MEGAMIX

Foto i tekst: Abid Mujkić

Danas su učenici izborne grupe “Akaid-Fikh”, predvođeni mr. prof. Safijom Malkić, posjetili preduzeće “Megamix” u Rajlovcu.

Učenici su naišli na toplu dobrodošlicu i prijem Senada Misimovića, direktora preduzeća “Megamix”, i njegovih saradnika sa kojima su bili u obilasku firme.

Učenici su prisustvovali prezentaciji firme, a prilika je iskorištena i za razgovor o halal poslovanju. Nakon klanjanja ikindije-namaza u mesdžidu koji se nalazi u prostorijama firme, učenicima su uručeni prigodni pokloni u znak sjećanja na lijepu saradnju i posjetu firmi “Megamix”.

Zahvaljujemo se direktoru firme “Megamix” i njegovim saradnicima na ukazanoj prilici, toplom prijemu, korisnim savjetima, zanimljivim informacijam, prigodnim poklonima, te se nadamo da će se naša saradnja nastaviti i u budućnosti.