Vojni muftija posjetio Gazi Husrev-begovu medresu

U četvrtak, 17.03.2016. godine, Gazi Husrev-begovu medresu posjetio je vojni muftija Hadis ef. Pašalić sa saradnicima Nesib ef. Hadžićem, glavnim imamom Oružanih snaga Bosne i Hercegovine i Muhamedom Okićem, stručnim savjetnikom u Uredu vojnog muftije.

Goste su ispred Gazi Husrev-begove medrese primili direktor hfz. mr. Mensur ef. Malkić, pomoćnik direktora za nastavu mr. Dževad Pleh i profesor Halim Husić.

Vojni muftija je iskoristio priliku da, prije svega, čestita direktoru hfz. mr. Mensur ef. Malkiću na imenovanju i zaželio uspjeh u radu na čelu Gazi Husrev-begove medrese, te pozvao učenike i profesore Gazi Husrev-begove medrese da učestvuju u programu obilježavanja Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine, 15.04.2016. godine.

Direktor Malkić se zahvalio Vojnom muftiji na posjeti i potvrdio učešće učenika i profesora Gazi Husrev-begove medrese na hatma dovi poginulim borcima Armije Republike Bosne i Hercegovine koja će biti proučena 14.04.2015. godine na šehidskom mezarju Kovači.