Prijem za učenike pobjednike takmičenja

U utorak, 26. aprila 2016. godine, direktor Gazi Husrev-begove medrese hfz. mr. Mensur Malkić, sa pomoćnicima mr. Dževadom Plehom, hfz. mr. Dževadom Hrvačićem i pedagogom škole Sabahetom Ahmetagić upriličio je prijem za učenike Gazi Husrev-begove medrese koji su ostvarili zapažene rezultate na Atletskom kupu Kantona Sarajevo, XVII sportskim susretima srednjoškolskih ustanova Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini, pobjednike Kviza znanja o životu i djelu Isaka Samokovlije i profesore koji su ih pripremali za takmičenja.

Pored učesnika takmičenja Direktor je iskoristio priliku da se zahvali učenicima koji su u ovoj školskoj godini bili na čelu Udruženja učenika „Gazi Husrev-beg“, redakcija lista Zemzem i radio emisije „Moja Medresa“: Harunu Aldobašiću, Smajlu Omerčiću i Ahmedinu Huriću.

Direktor je čestitao učenicima i profesorima na postignutim rezultatima i uručio novčane nagrade pobjednicima.