Dodjela nagrada najboljim učenicima i učenicama četvrtog razreda za školsku 2015/16. godinu

U ponedjeljak,  30. 5. 2016. godine, u amfiteatru Gazi Husrev-begove medrese upriličena je dodjela nagrada za najbolje učenike i učenice četvrtog razreda u školskoj 2015/16. godini.

Dodjeli su prisustvovali direktor Gazi Husrev-begove medrese, pomoćnici direktora, razrednici i odgajatelji. Razrednici su učenicima čestitali na uspješno završenom školovanju i poželjeli da budu jednako dobri, ako ne i bolji i u daljnjem obrazovnom napredovanju.

Učenicima se obratio i direktor Gazi Husrev-begove medrese, hfz. mr. Mensur Malkić koji je, također,  učenicima čestitao na postignutom uspjehu te još jednom naglasio da je ova generacija maturanata i maturantica jedna od najboljih koje je ova škola ispratila jer iza sebe ostavljaju brojne rezultate sa različitih takmičenja. Direktor im je poželio sreću i svaki hajr u budućem akademskom putu.

U školskoj 2015/16. godini četvrti razred završilo je ukupno 100 učenika i učenica a više od pola tog broja postiglo je odličan uspjeh i primjerno vladanje.

Ukupno je nagrađeno 54 učenika i učenica, a nagrađivani su za odličan uspjeh, primjerno vladanje i redovno pohađanje nastave.

Nagrađeni učenici IV-a su:

1. Nihad Dolovčić
  2. Ajdin Đozo
  3. Harun Efendić
  4. Irfan Gibanica
  5. Ahmedin Hurić
  6. Amir Kalem
  7. Jasir Kovačević
  8. Smajl Omerčić

Nagrađeni učenici i učenice  IV-b su:

1. Vezira Abazović
  2. Harun Aldobašić
  3. Muhammed Al-Shurman
  4. Ismail Bašić
  5. Nedžma Botonjić
  6. Enisa Čeliković
  7. Sadžida Hafizović
  8. Esma Kadrić
  9. Šejma Kamerić
  10. Berina Mostić
  11. Haris Pandžić

U IV-c razredu nagrađene su sljedeće učenice:

1. Kanita Agić
  2. Lamija Aždahić
  3. Edina Bećar
  4. Amina Birdahić
  5. Lejla Ćeman
  6. Ajla Džagadurov
  7. Ilma Fehratović
  8. Advija Hrelja
  9. Ajla (Nezira) Jašarević
  10. Lamija Kaljanac
  11. Halima Kekić
  12. Isma Klepić
  13. Erna Kukuljac
  14. Emina Ličina
  15. Emina Mulahusejnović
  16. Mersiha Mušinović
  17. Ehlimana Rafuna

Nagrađene učenice IV-d razreda su:

1. Rahma Abdel Monem
  2. Neđma Ahmetspahić
  3. Amina Arnaut
  4. Adna Babaluk
  5. Ismeta Bećar
  6. Mevla Bećirović
  7. Adna Beganović
  8. Amra Begić
  9. Fatma Elfarahati
  10. Nusrah Hadžić
  11. Merjema Imamović
  12. Emina Kavazović
  13. Kanita Kekić
  14. Ševka Kulovac
  15. Aiša Kvrgić
  16. Amina Selimović

Posebnu pohvalu iskazujemo učenicima i učenicama koji su redovno pohađali nastavu te u školskoj 2015/16. godini nisu napravili nijedan izostanak. Čestitamo im a ostalima ukazujemo na njih kao primjer.

Po ovom osnovu nagrađeni su Nermin Zgodić, učenik IV-b, Kanita Agić, Edina Bećar, Amina Birdahić, Ilma Fehratović, Isma Klepić, Emina Mulahusejnović, učenice IV-c i Amra Begić, učenica IV-d razreda.

Maturanti ii maturantice, čestitamo vam na postignutim rezultatima i uspjesima. Želimo vam uspješan nastavak školovanja te da postanete dostojni akademski građani ove zemlje. Sretno!