Hafiska dova hafizi Lamiji Alijević svršenici Gazi Husrev-begove medrese

U petak, 21. oktobra, 2016. godine, poslije ikindije namaza u Gazi Husrev-begovoj džamiji, proučena je hafiska dova hafizi Lamiji Alijević, svršenici Gazi Husrev-begove medrese u školskoj 2013./2014. godini. Svečanosti su pored rodbine i prijatelja prisustvovali izaslanik Reisu-l-uleme mr. Husein-ef. Smajić, muftija sarajevski prof. dr. Enes Ljevaković, glavnim imam MIZ-e Sarajevo dr. Ferid Dautović, prvi imam Begove džamije i direktor Gazi Husrev-begove medrese hfz. mr. Mensur Malkić.

Diplomu hafizi Lamiji uručio je izaslanik Reisu-l-uleme mr. Husein-ef. Smajić, a poklon ispred kolektiva Gazi Husrev-begove medrese direktor hfz. mr. Mensur Malkić.

Gazi Husrev-begova medresa čestita svojoj svršenici hafizi Lamiji Alijević uz molbu Allahu, dž.š., da joj podari dobro zdravlje, dug život i uspjeh u radu.