Vijesti i aktuelnosti

Članovi menadžmenta Gazi Husrev-begove medrese u posjeti Medresi Osman ef. Redžović

U utorak, 02. oktobra, 2018. godine, članovi menadžmenta naše škole, direktor hfz. mr. Mensur Malkić, pomoćnik direktora za internat mr. Dževad Pleh i sekretar Benaris Šehić posjetili su Medresu Osman ef. Redžović u Velikom Čajnu.

Primili su ih, uvijek dobri domaćini, direktor Dženan Handžić sa pomoćnikom direktora za internat  Dženanom Rezakovićem.

Tokom posjete domaćini su upoznali predstavnike naše škole sa organizacijom rada i materijalno-tehničkim sredstvima Medrese Osman ef. Redžović, pokazavši im novoizgrađene objekte kao i radove na uređenju parkinga i pristupnog puta.

Razgovoru uz kahvu pridružio se i svojim prisustvom počastio prisutne Džemal-ef. Salispahić, utemeljitelj vakufa Medrese Osmane ef. Redžović, dugogodišnji profesor i direktora Gazi Husrev-begove medrese.

Direktor Malkić se zahvalio domaćinima na gostoprimstvu i uspješnoj saradnji dvaju medresa.