Prezentacija i promocija Access Programa u Gazi Husrev-begovoj medresi

U ponedjeljak, 29. oktobra 2018. godine, u amfiteatru Gazi Husrev-begove medrese, održana je prezentacija i promocija Access programa za učenike prvih i drugih razreda. U prezentaciji su učestvovali i učenici i učenice trećih i četvrtih razreda koji pohađaju ovaj program. Njihova izlaganja i utisci o kojima su govorili, dali su preciznu sliku o ovom programu i njegovom značaju za učenike Gazi Husrev-begove medrese.

Access je dvogodišnji program učenja engleskog jezika i predstavlja model savremenog organizovanja obrazovnih sadržaja. Access program omogućava učenicima jačanje jezičkih sposobnosti, ali i razvijanje socijalnih i drugih vještina koje im omogućavaju da, na adekvatan način odgovore potrebama savremenog obrazovanja.