Promocija JU Gazi Husrev-begove medrese u Fojnici

U ponedjeljak, 22. aprila 2019. godine, održana je promocija JU Gazi Husrev-begove medrese u Osnovnoj školi “Muhsin Rizvić” u Fojnici.

Učešće u promociji Gazi Husrev-begove medrese imali su učenici Nadira Imamović i Ferhat Meša, a oni su bili u pratnji profesora Almina Mahmutovića.

Ovom prilikom naši promotori su učenicima prikazali promotivni film o Gazi Husrev-begovoj medresi, govorili o historijatu Medrese, odgojno-obrazovnom radu, nastavnim i vannastavnim aktivnostima, uspjesima koje naši učenici ostvaruju i mogućnostima koje im se otvaraju nakon njenog završetka. Promociji su prisustvovali učenici završnih razreda.

Zahvaljujemo se našim domaćinima, upravi i nsatavnom osoblju osnovne škole „Muhsin Rizvić“ na izuzetnom gostoprimstvu, iskazanom tokom naše posjete, kao i MIZ Fojnica i glavnom imamu Edin ef. Roji.