Podijeljene nagrade maturantima za postignute rezultate u učenju i vladanju u školskoj 2018/2019. godini

U srijedu, 12. juna 2019. godine, u amfiteatru naše škole, razrednici ovogodišnjih maturanata uručili su nagrade svojim učenicima koji su u četvrtom razredu ove školske godine ostvarili odličan uspjeh i primjerno vladanje (58 učenika i učenica).

Pored nagrada za odličan uspjeh i primjerno vladanje nagrađeni su učenici koji su četvrti razred završili bez ijednog izostanka sa nastave.

Prisutnim maturantima i razrednicima obratio se direktor naše škole hfz. mr. Mensur Malkić čestitajući im na uspješno završenom četvrtom razredu i postignutom odličnom uspjehu i primjernom vladanju te im zaželio uspješno polaganje mature i nastavak obrazovanja.