Direktor Gazi Husrev-begove medrese primio Rektora Internacionalnog univerziteta u Sarajevu

U srijedu 12. februara 2020. godine Gazi Husrev-begovu medresu posjetio je rektor Internacionalnog univerziteta u Sarajevu (IUS) prof. dr. Ahmet Yildirim sa gosp. Şabanom Erdenom, članom Upravnog odbora “Fondacije za razvoj obrazovanja” Sarajevo. Goste je primio direktor Gazi Husrev-begove medrese hfz. dr. Mensur Malkić sa pomoćnicima direktora: prof. Halimom Husićem i mr. Dževadom Plehom.

Ovom prilikom razgovaralo se o dugogodišnjoj saradnji Gazi Husrev-begove medrese i drugih odgojno-obrazovnih ustanova Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini sa Internacionalnim univerzitetom u Sarajevu na polju odgoja i obrazovanja naših učenika i njihovog nastavka obrazovanja na ovom prestižnom univerzitetu.