Vijesti i aktuelnosti

Promocija Gazi Husrev-begove medrese u Žepču

Promocija Gazi Husrev-begove medrese u Žepču

U četvrtak, 18. maja 2023. godine, upriličena je promocija Gazi Husrev-begove medrese u Žepču. Promotori su bili učenica drugog razreda naše škole Hodžić Medina i učenici drugog i trećeg razreda Nadžak Zekerijah i Mujić Ismail. U pratnji učenika bio je odgajatelj Halid Hajdarević.

Promocija Gazi Husrev-begove medrese u Žepču

Gazi Husrev-begova medresa predstavljena je učenicima devetog razreda OŠ „Abdulvehab Ilhamija“ Željezno Polje i OŠ „Begov Han“ Begov Han. Učenici pet odjeljenja devetog razreda spomenutih škola su tokom promocije, pored prikazivanja promotivnog filma o našoj školi, bili upoznati sa historijatom, sekcijama, organizacijom odgojno-obrazovnog rada, vannastavnim aktivnostima, internatom, uspjesima kao i raznim mogućnostima koje se stječu završetkom Gazi Husrev-begove medrese.

Promocija Gazi Husrev-begove medrese u Žepču

Zahvaljujemo se upravi i direktoru OŠ „Abdulvehab Ilhamija“ Željezno Polje gospodinu Suvadu Hadžiću, kao i upravi i direktoru OŠ „Begov Han“ Begov Han gospodinu Nevresu Memčiću, na toploj dobrodošlici i ukazanoj prilici da našu školu predstavimo učenicima ovih škola.