Promocija Medrese u Gračanici i Brijesnici

U petak, 31. marta, 2017. godine, u okviru projekta promocije Gazi Husrev-begove medrese u 2017. godini profesor Hadžib Šišić sa učenicima Harisom Okanovićem i Osmanom Škrebom posjetili su osnovne škole u Gračanici i Brijesnici i to: O.Š. „Hasan Kikić“ u Gračanici, te O.Š. „Brijesnica“ i predstavili našu školu učenicima završnih razreda.

Naši promotori su prisutnim učenicima kazivali o historijatu Medrese, odgojno-obrazovnom radu, vannastavnim aktivnostima, sekcijama kao i raznim mogućnostima koje se učenicima otvaraju nakon njenog završetka.

Koristimo priliku da se zahvalimo na gostoprimstvu direktoru O.Š. „Hasan Kikić“ u Gračanici gospodinu Miralemu Mejremiću i direktoru O.Š. „Brijesnica“ gospodinu Almiru Hadžiću.