Hor Medrese proučio mevlud u Gradskoj džamiji u Zavidovićima

U povodu mjeseca mevluda i obilježavanja dana rođenja Poslanika, a.s., 12. rebiul-evvela, 1441. h.g./10. novembra, 2019. godine Hor Gazi Husrev-begove medrese izveo je mevludski program u Gradskoj džamiji u Zavidovićima.

Riječi dobrodošlice, na početku programa, uputio je glavi imam Medžlisa Islamske zajednice Zavidovići Izet-ef. Čamdžić. Nakon što su učenici i učenice proučili mevlud, prigodan vazu-nasihat kazivao je direktor Gazi Husrev-begove medrese hfz. dr. Mensur Malkić. Mevludski program vodio je profesor Almin Mahmutović, profesor arapskog jezika u Medresi.

Mevludu su prisustvovali brojni imami, džematlije, prijatelji Medrese i roditelji naših učenika i učenica.

Zahvaljujemo se Medžlisu Islamske zajednice Zavidovići i glavnom imamu Izetu ef. Čamdžiću na ukazanom povjerenju, gostoprimstvu i ugodnom druženju.