Begzada Suša položila hifz

U ponedjeljak, 02. marta 2020. godine u Sarajevu, pred hafiskom komisijom Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini, uspješno je položila hifz još jedna svršenica Gazi Husrev-begove medrese, hafiza Begzada Suša.

Begzada Suša, rođena je 1982. godine u Zenici gdje je završila osnovnu školu nakon čega upisuje Gazi Husrev-begovu medresu koju završava 2001. godine. Majka je četvero djece. Hifz je učila pred tri muhaffize: hfz. Muvedetom Halilović, hfz. Hajrom Imamović i hfz. Adhom Begić a polagala pred Komisijom Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini, u periodu od 17. februara do 02. marta 2020. godine.

Čestitamo hafizi Begzadi, njenoj porodici, muhaffizama i članovima Nastavničkog vijeća Gazi Husrev-begove medrese.