Hafiska dova Abdurahmanu Hadžiću

U subotu, 5. juna 2021. godine, u džamatu Brijesnica Velika, Medžlis Islamske zajednice Doboj, proučena je hafiska dova Abdurahmanu Hadžiću, svršeniku Gazi Husrev-begove medrese, sada studentu Fakulteta islamskih nauka u Sarajevu.

Hafiska dova Abdurahmanu Hadžiću

Hafiz Abdurahman sin je Selmira i Edine, rođen  u Medini 11. decembra 2000. godine. Hifz je učio pred profesorom kiraeta hafizom Omerom Zulićem. Polaganje hifza završio je 16. novembra 2020. godine pred Hafiskom komisijom Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini.

Hafiska dova Abdurahmanu Hadžiću

Hafisku diplomu hafizu Abdurahmanu, uručio je muftija zenički hfz. dr. Mevludin-ef. Dizdarević, izaslanik reisu-l-uleme dr. Huseina-ef. Kavazovića na ovoj svečanosti.

Hafiska dova Abdurahmanu Hadžiću

Najiskrenije čestitke upućujemo hafizu Abdurahmanu, njegovoj porodici, muhaffizu, džematu Brijesnica Velika i Islamskoj zajednici u cjelini.