Muftija sarajevski prof. dr. Nedžad-ef. Grabus i muftija bihaćki hafiz Mehmed-ef. Kudić posjetili Gazi Husrev-begovu medresu

U četvrtak, 17. februara 2022. godine, Gazi Husrev-begovu medresu su posjetili muftija sarajevski prof. dr. Nedžad-ef. Grabus i muftija bihaćki hafiz Mehmed-ef. Kudić sa saradnicima, u okviru službene posjete Muftijstva bihaćkog Muftijstvu sarajevskom. Goste je primio direktor Gazi Husrev-begove medrese doc. dr. hfz. Mensur Malkić.

U okviru posjete Muftijstva bihaćkog, upriličena je i promocija knjige “Ka razumijevanju Kur’ana”, autora hafiza prof. dr. Rifeta Šahinovića, u Velikoj Sali Gazi Husrev-begove biblioteke, u organizaciji Muftijstva sarajevskog i Instituta za islamsku tradiciju Bošnjaka. Jedan od promotora knjige bio je i direktor Gazi Husrev-begove medrese doc. dr. hfz. Mensur Malkić.