Izdvojeno

Hifz položila Lamija Šehić – svršenica Gazi Husrev-begove medrese

U ponedjeljak, 13. septembra 2021. godine, pred hafiskom komisijom Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini, u sastavu: hfz. Ismet-ef. Spahić, predsjednik, doc. dr. hfz. Mensur-ef. Malkić, hfz. Haso-ef. Popara i mr. hfz. Salih-ef. Halilović, hifz je položila mlada hafiza Lamija Šehić, svršenica Gazi Husrev-begove medrese u Sarajevu.

Hifz položila Emina Buljubašić – učenica Gazi Husrev-begove medrese

U nedjelju, 5. septembra 2021. godine, pred hafiskom komisijom Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini, u sastavu: hfz. Ismet-ef. Spahić, predsjednik, doc. dr. hfz. Mensur-ef. Malkić, hfz. Haso-ef. Popara i mr. hfz. Salih-ef. Halilović, hifz je položila mlada hafiza Emina (Halid) Buljubašić, učenica četvrtog razreda Gazi Husrev-begove medrese u Sarajevu.

Medresu posjetio glavni imam Medžlisa IZ Sarajevo dr. Abdulgafar-ef. Velić

U četvrtak, 2. septembra, glavni imam Medžlisa IZ Sarajevo, dr. Abdulgafar-ef. Velić, zajedno sa svojim saradnicima posjetio je rukovodstvo Gazi Husrev-begove medrese, direktora dr. hfz. Mensura Malkića, upravnika đačkog internata mr. Dževada Pleha i pomoćnika direktora za nastavu, Halima Husića.