Izdvojeno

Foto: Ilustracija / pixabay.com
Kurbani 2021.

U Gazi Husrev-begovoj medresi u Sarajevu možete izvršiti uplatu za kurban po cijeni od 350.-KM (uplate isključivo u KM).

Učenik Muhamed Maglić osvojio srebrenu medalju na međunarodnom turniru u brazilskoj jiu jitsue

​Na međunarodnom turniru u brazilskoj jiu jitsue “Sarajevo open 2021” održanom na Ilidži u subotu 12.6.2021. u organizacijii sportskog kluba “BJJ Arena” na kojem je nastupilo 350 takmičara učenik Gazi Husrev-begove medrese Muhamed Maglić osvojio je srebrenu medalju tj. drugo mjesto.

Foto: Ilustracija
Informacija za kandidate za upis u I (prvi) razred Gazi Husrev-begove medrese u školskoj 2021/2022. godini

Prijava i upis učenika u prvi razred Gazi Husrev-begove medrese u školskoj 2021/2022. godini, koji su osnovnu školu završili izvan područja Kantona Sarajevo, realizirat će se online, putem službene web-stranice Medrese na jedinstvenom linku: medresasa.edu.ba/upis, u periodu od 1. do 18. juna 2021. godine.

Ramazanske večeri: Gosti petog izdanja doc. dr. hfz. Mensur Malkić i profesor Mustafa Spahić

U petak, 9. aprila 2021. godine, Gazi Husrev-begova medresa u Sarajevu ispraća 471. generaciju maturanata i 39. generaciju maturantica, koji su uspješno priveli kraju svoje školovanje u najstarijoj odgojno-obrazovnoj ustanovi u našoj domovini Bosni i Hercegovini.