Predstavnici Gazi Husrev-begove medrese u posjeti Behram-begovoj medresi u Tuzli

U srijedu, 16. marta 2022. godine, direktor Gazi Husrev-begove medrese dr. hfz. Mensur Malkić sa sradnicima Halimom Husićem, pomoćnikom direktora za nastavu i mr. Dževadom Plehom, pomoćnikom direktora za internat, posjetilli su Behram-begovu medresu u Tuzli i prisustvovali hafiskoj dovi hafizi Zulejhi Omerbašić, učenici četvrtog razreda Behram-begove medrese. Domaćini su im bili direktor Behram-begove medrese dr. Ahmed Hatunić, pomoćnik direktora za nastavu mr. Fuad Imširović i pomoćnik direktora za internat Mehmedalija Čandić.

Posjeta Medresi u Tuzli upriličena je u okviru planiranih posjeta menadžmenta Gazi Husrev-begove medrese odgojno-obrazovnim ustanovama i organizacionim jedinicama Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini.