Promocija Medrese u OŠ “Fatima Gunić” Sarajevo

U četvrtak, 06. aprila 2023. godine, u skladu sa planiranim aktivnostima u okviru Godišnjeg programa rada Škole,  održana je promocija Gazi Husrev-begove medrese u JU osnovna škola “Fatima Gunić” Sarajevo. Medresu su promovisale profesorica hfz. Lejla Fulurija, Maida Vuković Džakmić, pedagog i Nebila Hiyari, učenica četvrtog razreda.

Promocija Medrese u OŠ “Fatima Gunić” Sarajevo

Tokom prezentacije profesorice su govorile o historijatu Gazi Husrev-begove medrese, Nastavnom planu i programu, te mogućnostima koje se pružaju nakon završetka školovanja. Učenicima je prikazan i promotivni video o Medresi. Učenica Nebila je podijelila svoje pozitivno i lijepo iskustvo četverogodišnjeg školovanja u Medresi…

Promocija Medrese u OŠ “Fatima Gunić” Sarajevo

Promociji su prisustvovali učenici devetog razreda, koji su s velikom pažnjom slušali promociju i na kraju postavljali pitanja našim predstavnicama.

Promocija Medrese u OŠ “Fatima Gunić” Sarajevo

Zahvaljujemo se upravi i stručnoj službi JU OŠ “Fatima Gunić” u Sarajevu na saradnji, gostoprimstvu i pruženoj prilici da o Medresi kazujemo učenicima ove škole.