Direktor Instituta za islamsku tradiciju Bošnjaka dr. Ferid Dautović posjetio Medresu

Danas je u posjeti Gazi Husrev-begovoj medresi boravio dr. Ferid Dautović, direktor Instituta za islamsku tradiciju Bošnjaka i predsjednik Vijeća roditelja Medrese. Dr. Dautovića primio je direktor Gazi Husrev-begove medrese mr. Dževad Pleh sa pomoćnikom direktora za nastavu profesorom Halimom Husićem.

Ovom prilikom razgovaralo se o saradnji Instituta za islamsku tradiciju Bošnjaka sa Gazi Husrev-begovom medresom ali i doprinosu Vijeća roditelja u radu Medrese.

Dr. Dautović je iskoristio priliku i čestitao mr. Dževadu Plehu na izboru i imenovanju na poziciju direktora Gazi Husrev-begove medrese i poželio mu uspjeh u radu. Direktor Pleh se zahvalio na posjeti i čestitkama te poručio da će učiniti sve što je u njegovoj moći kako bi se saradnja Medrese sa Institutom i Vijećem roditelja nastavila i u budućnosti.