Grupa Bošnjaka iz Sjeverne Makedonije posjetila Medresu

U četvrtak, 28. septembra 2023. godine, grupa Bošnjaka iz Sjeverne Makedonije predvođena Jusufom ef. Čolovićem, koordinatorom Rijaseta Islamske zajednice Bosne i Hercegovine za bošnjačke džemate u Makedoniji, i Ahmedom Bećirovskim, biznismenom iz Labuništa kod Struge, posjetila je Gazi Husrev-begovu medresu gdje ih je primio direktor mr. Dževad-ef. Pleh.

Gosti iz Sjeverne Makedonije zahvalili su se direktoru Plehu što se našlo mjesta i za jednog učenika iz Labuništa, te je izražena obostrana želja da se i u narednim školskim godinama primi pokoji kandidat iz Sjeverne Makedonije. Gosti su pozvali direktora Pleha da sa profesorima i učenicima posjeti Skoplje, Labunište, Strugu i druga mjesta u Sjevernoj Makedoniji.

Grupa Bošnjaka iz Sjeverne Makedonije posjetila Medresu