Školski izlet na Jarčedolima

U utorak, 26. septembra 2023. godine, na vakufskom imanju Jarčedoli, realiziran je školski izlet u prvom polugodištu školske 2023/2024. godine. Učenici i učenice su, u jutarnjim satima, u pratnji odgajatelja i razrednika pješke stigli do vakufskog imanja. Po dolasku na vakufsko imanje razrednici su izvršili prozivku učenika i učenica po odjeljenjima.

U prelijepom prirodnom ambijentu, pored zajedničkog namaza, ručka, druženja i relaksacije održane su i razne sportske aktivnosti učenika i profesora. Tradicionalni malonogometni turnir završen je pobjedom ekipe učenika IVb.

Ovaj izlet ćemo pamtiti i po sjednici Nastavničkog vijeća na kojoj je ispraćen u zasluženu penziju dugogodišnji profesor Povijesti islama i pomoćnik direktora za nastavu u Gazi Husrev-begovoj medresi Halim Husić.