Posjeta Centralnoj banci Bosne i Hercegovine

I dalje nastavljamo edukaciju i van školskih klupa. U utorak, 5. decembra 2023. godine, jedna grupa učenika četvrtog razreda naše škole posjetila je Centralnu banku Bosne i Hercegovine.

Posjeta Centralnoj banci Bosne i Hercegovine

Učenici su imali priliku da dobiju detaljnije informacije o Centralnoj banci, organizaciji i nadležnostima, monetarnoj politici, ali i da u interakciji tokom predvanja dobiju odgovore na pitanja koja su ih interesovala.

Učenici su izrazili zadovoljstvo ovom posjetom kao i informacijama koje su dobili, a koje će im u budućnosti biti od koristi.

Posjeta Centralnoj banci Bosne i Hercegovine

Zahvaljujemo se osoblju Centralne banke koje je bilo uključeno u organizaciji učeničke posjete i predavanja koje su za njih pripremili, te se radujemo novoj posjeti i nastavku saradnje.

Foto: Centralna banka Bosne i Hercegovine i Selma Ćerimagić