Učešće profesora Gazi Husrev-begove medrese u Ramazanskom programu TVSA

U subotu, 24. februara 2024. godine, profesori Gazi Husrev-begove medrese učestvovali su u pripremi i snimanju ramazanskog programa na Televiziji Sarajevo (TVSA).

Učešće profesora Gazi Husrev-begove medrese u Ramazanskom programu TVSA

U ovu aktivnost uključeni su: Naser Mehmedović, pomoćnik direktora za internat, Mensur Kerla, pomoćnik direktora za nastavu, Salih Haušić, profesor akaida i hfz. Lejla Fulurija, profesorica ahlaka i povijesti islama, koji su dali veliki doprinos obogaćivanju ramazanskog programa kroz interesantna predavanja i razgovore.

Učešće profesora Gazi Husrev-begove medrese u Ramazanskom programu TVSA

Gledatelje TVSA u toku mjeseca ramazana očekuju zanimljivi razgovori s uvaženim gostima sa širokim tematskim spektrom.

Učešće profesora Gazi Husrev-begove medrese u Ramazanskom programu TVSA

Zahvalnost na podršci i prilici za ovu suradnju upućujemo direktoru TVSA, Harisu Dučiću, i voditeljici ramazanskog programa, Ameli Hubjer Hatić. Očekujemo da će ramazanski program TVSA uljepšati ramazanske dane gledatelja širom regije.